Kontakt

Fjordvegen 684,
6393 Tomrefjord, Norway

post@solstrandverft.no
+ 47 71 18 81 20

 

Se våre ansatte

Solstrand er alltid på jakt etter flinke folk. Vil du bli en av oss?

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Tore Rekdal

Daglig leder

+ 47 90 64 73 45
tore@solstrandverft.no

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Hallvard Tennøy

Prosjektsjef

+47  71 18 81 20
hallvard@solstrandverft.no

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Zaneta Melzacka

Regnskapsfører/HR-ansvarlig​

+47  47 46 47 03
zaneta@solstrandverft.no

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Aina Thoresen

Kontorfunksjonær

+ 47 92 26 25 17
aina@solstrandverft.no

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Edel Lund

Avdelingsleder Rør​

+ 47 92 40 88 36
edel@solstrandverft.no

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Gunnar Brynjarsson

Avdelingsleder Stål

+ 47 99 48 67 62
gunnar@solstrandverft.no

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Rune Leirstad

Malingsformann

+ 47 99 03 29 82
maling@solstrandverft.no

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Morten Frostad

Lageransvarlig & Gassmåling

+ 47 40 42 93 47
morten@solstrandverft.no

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Janita Vik

HMS-Ansvarlig & Lagermedarb.

+ 47 94 00 71 74 
janita@solstrandverft.no

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Svein Arve Frostad

Kranfører & Lagermedarbeider

+47 98 90 02 87
kran@solstrandverft.no

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Dagfinn Frostad

Dokkmaster

+ 47 95 85 38 92
dagfinn@solstrandverft.no

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Brynjar Gunnarsson

Assisterende dokkmaster

+ 47 45 97 45 18
brynjar@solstrandverft.no

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Markus Skorgenes

Lagermedarbeider

lager@solstrandverft.no

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Lukasz Pielak

Bas Avd. Rør

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Marcin Kaleta

Bas Avd. Stål

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Steffen Småge

Avd. Rør

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Jacek Niedzielczyk

Avd. Stål

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Mateusz Tkacz

Avd. Rør

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Roar Jønsson

Bemanningsansvarlig

+47 71 18 81 20
post@solstrandverft.no