Kontakt

Fjordvegen 684,
6393 Tomrefjord, Norway

post@solstrandverft.no
+ 47 71 18 81 20

 

Se våre ansatte

For reservasjon ved
dokk eller kai se reservasjonskalender.

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Wilhelm Eggesbø

Daglig leder

+ 47 48 26 49 40
wilhelm@solstrandverft.no

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Tore rekdal

Eier

+ 47 90 64 73 45
tore@solstrandverft.no

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Sindre B. Standal

Driftsleder

+ 47 93 01 88 67
sindre@solstrandverft.no

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Zaneta Melzacka

Regnskapsfører/HR-ansvarlig​

+47  47 46 47 03
zaneta@solstrandverft.no

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Oleksandr Savchenko

Prosjektleder

+ 47 96 66 65 29
oleksandr@solstrandverft.no

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Gunnar Brynjarsson

Avdelingsleder Stål

+ 47 99 48 67 62
gunnar@solstrandverft.no

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Edel Lund

Avdelingsleder Rør​

+ 47 92 40 88 36
edel@solstrandverft.no

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Dagfinn Frostad

Dokkmaster

+ 47 95 85 38 92
dagfinn@solstrandverft.no

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Brynjar Gunnarsson

Assisterende Dokkmaster

+ 47 93 45 68 53
brynjar@solstrandverft.no

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Fredrik Ræstad

Lagerleder & innkjøper

+ 47 93 64 42 96
fredrik@solstrandverft.no

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Jostein Grønning

Lagermedarbeider

+47 91 91 76 17
lager@solstrandverft.no

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Svein Arve Frostad

Lagermedarbeider & kranfører

+ 47 98 90 0287
lager@solstrandverft.no

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Morten Frostad

Lagermedarbeider

+ 47 40 42 93 47
morten@solstrandverft.no

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Raymond Male

Reparatør

+ 47 47 78 79 61
raymond@solstrandverft.no

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Steffen Småge

Avd. Rør

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Lukasz Pielak

Avd. Rør

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Marcin Kaleta

Avd. Stål

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Jacek Niedzielczyk

Avd. Stål

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Aina Thoresen

Kontorfunksjonær

+ 47 92 26 25 17
aina@solstrandverft.no