Kontakt

Fjordvegen 684,
6393 Tomrefjord, Norway

post@solstrandverft.no
+ 47 71 18 81 20

 

Se våre ansatte

Solstrand er alltid på jakt etter flinke folk. Vil du bli en av oss?

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Tore Rekdal

Daglig leder

+ 47 90 64 73 45
tore@solstrandverft.no

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Roar Jønsson

Bemanningsansvarlig

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Tore Ludvigsen

Prosjektleder

+47 71 18 81 20
tore.ludvigsen@solstrandverft.no

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Zaneta Melzacka

Regnskapsfører/HR-ansvarlig​

+47  47 46 47 03
zaneta@solstrandverft.no

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Gunnar Brynjarsson

Avdelingsleder Stål

+ 47 99 48 67 62
gunnar@solstrandverft.no

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Edel Lund

Avdelingsleder Rør​

+ 47 92 40 88 36
edel@solstrandverft.no

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Dagfinn Frostad

Dokkmaster

+ 47 95 85 38 92
dagfinn@solstrandverft.no

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Fredrik Ræstad

Lagerleder & innkjøper

+ 47 93 64 42 96
fredrik@solstrandverft.no

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Morten Frostad

Lageransvarlig

+ 47 40 42 93 47
morten@solstrandverft.no

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Aina Thoresen

Kontorfunksjonær

+ 47 92 26 25 17
aina@solstrandverft.no

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Svein Arve Frostad

Lagermedarbeider & kranfører

+ 47 98 90 0287
lager@solstrandverft.no

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Lukasz Pielak

Avd. Rør

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Jacek Niedzielczyk

Avd. Stål

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Marcin Kaleta

Avd. Stål

SolstrandSolstrand Verft Tomrefjord Verft Tomrefjord

Steffen Småge

Avd. Rør